samotność

ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ:  Urszula Hirsz KLU
4.8/5 | 13


najuczciwsza jest samotność

dłubiąc otwarcie w nosie
puszczając bąki z wolnej stopy
perorując

-z tobą jak z dzieckiem...
albo
-no co ty, nie wiedziałeś...
(rozkłada przy tym ręce
ze zdziwienia )

może przyznać głośno

-cholera, nikogo nie ma


prawdziwie twierdzić

-nie mam nic do stracenia

i piętnować omamy
gdy mówią nieproszone

ze skruchą zastanawia się jak zniknąć
zostawić nas nieutulonych w żalu



 
ΣΧΟΛΙΑ


samotność

Jak można puszczać "bąki z wolnej stopy" i co to znaczy?
Jakiś pomysł jest, ale realizacja przynajmniej dużej części tego wiersza nieporęczna, byle jaka. Popracowałbym nad nim, może coś z tego wyjdzie?

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

My rating

czasem jest potrzebna
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

@frymusna

dobrze, chętnie:)

@LilithMaggid

:) masz rację Lilith

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

To może

w samotnosci posłuchamy szelestu serc .....?
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ: