List
A może
napisać
do Pana Boga,
niech się Pan nie martwi.
Po swojemu
żyjemy
czujemy,
wierzymy.
Czasem nocą
nachodzą nas
stany zwątpienia,
przeganiamy je
kostką lodu
w naczyniu,
które nie jest graalem.
Swój krzyż dźwigamy
bez cyrenejczyka.
Zmartwychwstajemy nad ranem.
napisać
do Pana Boga,
niech się Pan nie martwi.
Po swojemu
żyjemy
czujemy,
wierzymy.
Czasem nocą
nachodzą nas
stany zwątpienia,
przeganiamy je
kostką lodu
w naczyniu,
które nie jest graalem.
Swój krzyż dźwigamy
bez cyrenejczyka.
Zmartwychwstajemy nad ranem.

Moja ocena
RewelacjaΗ ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Moja ocena
dla mnie perfekt,fantastycznie
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
@ Marek Porąbka
Dziękuję Marku :))Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Moja ocena
ŚWIETNY. W OSIEMNASTU WERSACH DZIEŃ , A MOŻE NAWET ŻYCIE.Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ