***

ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ:  TiAmo
5.0/5 | 16


Zostań ze mną tej nocy.
W oczach mam księżyce w pełni,
ty skrzydła wiatru we włosach.

Słowa krążą nam dziś wokół ust niepewnie.
Nie mówmy zatem.
Napoimy się ciszą.

Moje miłosne poruszenia
wydobędą cię na światło.

Teraz już wiesz...
Więc zmyję z twych warg ten moment niemocy.

Zaczekasz?

Wrócę nim księżyc znów uśpi ci oczy.



 
ΣΧΟΛΙΑ


Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

@ Marek Porąbka

Marku niezmiernie i niezmiennie mi miło:)
Słodycze w wydaniu poetyckim smakują mi najbardziej.Ciastka autorstwa Leśmiana chociażby mogłabym wcinać codziennie.

:)

@ Arkadio


Chyba nie chciałabym by ktokolwiek przede mną klękał.
Dziękuję Ci za tak stanowczą aprobatę "wiersza".
Nie chcę też być posądzona o nieumiejętność przyjmowania komplementów,
dlatego nie powiem,że polemizowałabym z tym "nieprzeciętnym talentem".
Nie mniej dzięki za tak miłe słowa.
Pozdrawiam

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

@ Arkadio

i jaki ładny wierszyk ci wyszedł Arkadio :)

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Moja ocena

"Sypnęło" tutaj pięknymi tekstami dzisiaj o poranku.
Świetne ujęcie w pierwszej zwrotce a potem doskonałe wyważenie emocji.
Czyli ciastko już mam, dorobię kawę.
(Piękna) Chwilo trwaj!
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

TiAmo

gdybym to ja był szczęśliwym adresatem tego wiersza
klękałbym na kolanach

po pierwsze NIEPRZECIĘTNY TALENT
po drugie NIETUZINKOWĄ WRAŻLIWOŚĆ
po trzecie BOGU BYŁBYM RÓWNY

gdybym tylko ja
byłbym adresatem..

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ:  

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ

Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ: