Splin
Taka cisza, że klisza
się sama naświetla ,
smutkiem bijącym od szafy.
Nie trzeba błyskawic,
by tą ciszę wytrawić,
by stała się moim lustrem.
Czajnik śpiewa na gazie,
to wystarczy na razie,
by utopić to życie do jutra.
Jutro zbudzi mnie kacem
ale teraz, tymczasem
spróbuję się z życiem złajdaczyć.
się sama naświetla ,
smutkiem bijącym od szafy.
Nie trzeba błyskawic,
by tą ciszę wytrawić,
by stała się moim lustrem.
Czajnik śpiewa na gazie,
to wystarczy na razie,
by utopić to życie do jutra.
Jutro zbudzi mnie kacem
ale teraz, tymczasem
spróbuję się z życiem złajdaczyć.

nie oceniam
bo brak skali bym mógł wyrazić swój podziwΗ ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
Η ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
ocena
miała być piąteczka :) źle się wcisłoΗ ΨΗΦΟΣ ΜΟΥ
@
czyli krakowski splin :)...jak śpiewała KoraMoja ocena
Podkładamy melodię Turnaua...a wKrakowie...i proszę ; śpiewa się.