piękno

autor:  Paweł Furgał
5.0/5 | 20


ona i on
w jesieni swego życia
trzymając się za ręce
szli brzegiem morza
miłośnie i nadziejnie
ku wiośnie wiecznych lat



 
KOMENTARZE


Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Jeżeli młody człowiek dostrzega piękno i urok w starości innych ludzi i wzrusza się takim obrazem, zasługuje na piękną i pogodną starość własną. Urocza miniatura z ważnym przekazem.
Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

@tak Ty:)

i ja Ciebie serdecznie pozdrawiam :)

Moja ocena

Moja ocena:  

@Grażka

Wiesz, to bardzo ważne słowa - ten wiersz, Twój komentarz też:)

dziękuję i pozdrawiam:)

@Jolanta

:) dziękuję

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

... wzruszające :)
Moja ocena:  

Moja ocena

Brawo!
Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

@Małgorzata

lubię neologizmy, to znaczy używam ich jeśli zachodzi taka potrzeba, a czasami zachodzi ;)

aha, proszę, Paweł jestem, po prostu :)))

dzięki, pozdrawiam

Moja ocena

Ma Pan skłonność do niebanalnych neologizmów, podziwiam :-)
Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

@Jowita

dziękuję Jowito :)))
pozdrawiam serdecznie

Moja ocena

zawsze z nadzieją... :)
Moja ocena:  

@Tamara

:))) dziękuję Tamaro

Moja ocena

Tak ciepło i przeciągle brzmi, melodyjnie ...miłośnie, nadziejnie...:)
Moja ocena: