***

autor:  Annyczka
5.0/5 | 5


Po najciemniejszej nocy
zawsze przychodzi świt.
A świat tylko gada...
Obserwując...
Ale moc w tym,
żeby się nie poddawać.
Przepaść bliżej,
niż sie wydaje.
Przeskoczymy?



https://youtu.be/DZFetvNNg-E?si=3S6oW824XIYTMGXu



 
KOMENTARZE


Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena:  

Moja ocena

Moja ocena: