Nie wszystko co się pisze trzeba publikować

Nie wszystko co się pisze trzeba publikować

open group

Nie dotyczy: tzw. Wiersza w Dziesięć Minut, który jest zabawą ze wszystkimi tego konsekwencjami.
Natomiast przy konwencji "Wiersza na mury" już bym się zastanowił.
W necie coś można chlapnąć, ale papier jest zawsze Święty. 
SHOUT-BOX


Mundus Poetica

Witam, nie widzę regulaminu, więc zaryzykuję swoim postem ;) Najwyżej proszę usunąć. Prowadzę na Facebooku grupę poetycką, szukam Autorów, którzy mają coś do powiedzenia w tej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się swoim talentem. Grupa cały czas się rozwija, swoją obecnością wspiera mnie kilku znanych poetów. Współpracuję z Bezkresem, każdego miesiąca dwa wiersze ocenione jako najlepsze reprezentują grupę swoimi wierszami w tym czasopiśmie. Jeśli oprócz publikowania swoich utworów, będziesz miał pomysł na np. ciekawy felieton, to super :) Pozdrawiam :)

bezpłciowość

w pracach dopada coraz to częściej - a szkoda. ludzie piszą szybko, bez przemyślenia/refleksji/zadumy NAD WŁASNYM SŁOWEM. Dodają co im pod wirtualne łapy wpadnie, a potem krzyczą - gdy dostają słabe noty. Cóż, brak czasu notatników i gęsich piór granatowych od skreśleń i poprawek. Mało kto dziś wciska "delete", częściej również wyraz z "d" na początku - niestety "dodaj". Często bez sensu i treści, jako redaktor na portalu dla młodych twórców co nieco na ten temat wiem. Inteligjentna grupa!;)
27.06.2011,  ZosoWPMT

Nie wszystko

Prawda "najprawdziwsza":-), że nie wszystko. A wiersz w 10 min. faktycznie nie daje możliwości oceny tekstu po czasie i naniesienia zmian.

 
GROUP DISCUSSIONS


14.04.2013 marakuja
ale ten słonecznik miał prezentować mężczyznę a nie kobietę... :)) Twoja marna riposta niestety chybiła... :)...